• en iyi metal parçaları

  3.
  iron maiden - wasted years'tır.
  1 ... kalem0101
 • hoşlanılan kızı 32li tuvalet kağıdı alırken görmek

  9.
  dumur eden durumdur. mal gibi bırakır.
  ... kalem0101
 • ttnet ten superonline a geçmek

  20.
  yaptıktan sonra refaha erdiğim, hızlandığım eylemdir. tavsiye edilir.
  ... kalem0101
 • 1 lira ile yenebilecek en güzel şey

  77.
  probis'tir. probis candır.
  2 ... kalem0101
 • sahibinden com

  208.
  sahibinden com şuna benzer efsane ilanları olan site. çok yaşasın.
  3 ... kalem0101
 • liverpool fc

  727.
  steven gerrard gibi bir efsaneyi barındıran takımdır kendileri. bugün beşiktaş'ı yenmesini de istemediğim takımdır kendileri.
  2 ... kalem0101
 • çiğ köftenin en sağlıklı yemeklerden biri olması

  7.
  sağlıklı sağlıksız... bulduğum yerde affetmem indiririm mideye.
  ... kalem0101
 • ttnet vs superonline fiber internet

  11.
  superonline'ın açık ara önde bitireceği versustur efendim. şöyle ki; ttnet, hız bakımından kaplumbağalar ile yarışmakta. kopmalar, müşteri hizmetlerinin işinden anlamıyor olmaları ve yardımcı olmamak için telefonun ucunda bulunmaları. ancak superonline'da durum tam tersi. uzun zamandır ttnet kullandım, yaşamadığım sorun kalmadı. 7 aydır superonline kullanıyorum, adam akıllı sorun bile yaşamadım. hız farkından bahsetmeye gerek bile yok.
  1 ... kalem0101
 • ttnet ten superonline a geçiş

  25.
  hayatınızda verip verebileceğiniz en mantıklı, en güzide karardır diyebilirim efendim. şiddetle yapılan tavsiyelere uyduğum için çok mutluyum şahsen. ttnet kopmalarından, yavaşlıklarından bıkmış bir vaziyette iken şimdi rahat rahat video izliyorum, indiriyorum, oyun oynuyorum.

  (bkz: oh be dünya varmış)
  ... kalem0101
 • müşteri hizmetleri çok iyi olan firmalar

  1.
  (bkz: superonline)

  paketimi ev telefonu da içeriyordu. ancak telefon bir türlü bağlanamadı. zaten uzun zaman internetsiz kalmışım, "yeter bea bi de bununla mı uğraşacam" diye hışımla aradım müşteri hizmetlerini. kadife sesli bir ablamıza bağlandım. valla ablanın o yumuşak ses tonunu duyunca önce bi yumuşamadım değil. derdimi sordu, anlattım. güzel bi şekilde çözüm yollarını denedik, olmadı. en sonunda modemin değiştirilmesi gerektiğini söyledi. neyse dedik, gittik modemi değiştirmeye. orada da bayağı güzel ilgilendiler falan. sonrasında eve gelip modemi kurdum, sistem tıkır tıkır. sonrasında tekrardan geriye döndüler "sorununuz hallolundu mu?" diye. baya baya ilgilendiler sağolsunlar. bu da böyle bi anımdır sevgili sözlük.
  1 ... kalem0101
 • grundig

  28.
  http://www.haberself.com/h/11827/

  yaptıkları quiz'de coder çıktım. benim bilgisayarıma eski diyen firma. getirin yenileyelim falan demişler. yok saol böyle işi şimdilik. sonra belki.
  ... kalem0101
 • bagu

  15.
  sitedeki okuyucu yorumlarını okudum, çoğu kişi bi oturuşta bütün bölümleri okumuş, yeni sayının gelmesini 1 hafta bekleyemiyorlarmış. çıldırmış mı bunlar nedir ki yani.
  ... kalem0101
 • bagu

  14.
  ios uygulamaları çok güzel. baya kasmışlar yapmak için galiba. çizgi roman güzel falan da başlasam şimdi sonradan ücretli olursa öylece kalmayım yardı da diye düşünmeden edemiyorum.
  ... kalem0101
 • uludağ sözlük ekşi yi siker yazıp zıplayan ergen

  5.
  Sekizinci nesil bir uludag sozluk yazariymis. Yetenekli ve cesaretli bir uludag sozluk asigi galiba.
  2 ... kalem0101
 • her gün 1 dini gerçek

  13.
  bir gün giremeyip, o günün gerçeğini öğrenemezsek allah muhafaza dinden çıkma ihtimalimiz var.
  ... kalem0101
 • gavur samsun

  1.
  bilen bilir samsun 1922'lerde kurulup 2 yıl hayatta kapan pontus cumhuriyeti'nin başkenti idi. o zamanlarda rum'ların yaşadığı bölgeye yerel halk arasında verilen ad. gavur samsun veya kara samsun denirdi halk arasında.
  2 -1 ... kalem0101
 • iki kadın arasında seçim hangisi olmalı

  16.
  2 kadın arasındaki seÇim güzel olandan yana olmalıdır.
  ... kalem0101
 • annenin kız ayarlaması

  4.
  en aciz durumlardan biridir..
  1 -1 ... kalem0101
 • para

  363.
  kazanmanin cok zor oldugu degerlendirme araci.
  ... kalem0101
 • müziksiz kafe

  1.
  yeni bir trenddir efen kendileri. müyap ve mesam'ın telif baskılarından bıkmış olabilirler veya müziğin artık her şeye eşlik etmesi gerektiğini düşüncesine şiddetle karşı kişiler tarafından yapılmış olabilir. son derece desteklediğim bir trenddir kendileri.

  http://www.muziksizmekanlar.com/
  kendilerini şöyle tanımlıyorlar:

  "Müziksiz Kafe, içinde herhangi bir müzik çalmayan kafedir. Televizyonu bulunmaz, içinde çok hafif bir fon müziği bile çalınmaz, hoparlörü bile yoktur bu kafelerin. Bu kafelere insanlar konuşmak, kahve içmek, okumak ya da sadece vakit geçirmek için giderler, tıpkı müzikli kafelere giden insanların da yaptığı gibi. Ama müzik çalmayan kafelerin farkı, arka planda size sürekli dinleyecek bir şeylerin dayatılmamasıdır.

  Avrupa'da birçok ünlü ve turistik kafede müzik çalınmamasına karşın, istanbul gibi bir dünya kentinde, içinde hiç müzik çalınmayan bir kafe bulabilmek neredeyse imkansıza yakın. istanbul'da içeride oturan hiçbir müşteri olmadığı halde o çok değerli kurumsal kimliklerini sebep göstererek müziği veya televizyondan gelen sesleri kapatmayan garip kafeler varken, örneğin Viyana'daki en turistik ve ünlü kafelerden Hawelka, içinde hiç müzik sesi olmamasıyla bilinir.

  istanbul gibi her tür insana hitap etmek gibi bir iddası olan bir kentte, bu konuda duyarlı restoran ve kafeleri, hiçbir müziği dinlemek zorunda kalmadan rahatça ve sakince oturmak isteyen müşterilerine müziksiz mekanlar sağlamaya başlamaya davet ediyoruz."
  1 ... kalem0101
 • yeni şeyler getiriyorum