• çiftçi kredileri

  1.
  eski türkiyede faizi yüzde 54'tü. şimdi yüzde 5'lerde. köylü milletin efendisidir sözüne kimin ne kadar sahip çıktığı ortada.
  -2 ... kalem0101
 • her ile stadyum ve spor tesisi projesi

  1.
  ak parti iktidarının şu anda 25 ilde gerçekleştirdiği projedir. proje tamamlandığında her ilde modern bir spor tesisi ve stadyum olacak, genç sporcularımız eğitimlerini bu modern tesislerde alıp inşallah avrupa'da da gururumuz olacaklar.
  1 ... kalem0101
 • meslek edindirme kursları

  1.
  ak partinin yaygınlaştırdığı, çok önemli konulardan biridir. hem kursa gidiyor, arzu ettiğiniz branşta eğitim alıyor, sertifika sahibi oluyorsunuz hem de kursta olduğunuz sürece burs alıyorsunuz. çok faydalı, emeği geçenlere teşekkür ederim.
  1 -1 ... kalem0101
 • ak parti seçimi rahat kazanır

  1.
  ak parti vaaadleri ile seçimi şeffaf olarak kazanacağını göstermiştir. vaadler tek tek gerçekleşmiştir ve gerçekleşmeye devam edecektir. Yeni Türkiye yolunda ülkemizde yaşayan insanların en yüksek refah düzenine ulaşması için oylar ak partiye verilmelidir. işçi emekli çalışan her insanın rahatça yaşayabilmesi ak partinin seçimleri kazanması ile mümkün olacaktır.
  1 -14 ... kalem0101
 • ak parti nin hizmetleri

  1.
  ak partinin yurdumuza yaptığı, getirdiği hizmetlerdir. saymakla zor biter. şimdi başlasak, 7 haziran günü ancak bitiririz sanırım.

  -Hekim seçme hakkı
  -Haneye göre nüfus sayımı (eskiden 2 gun sokağa çıkamazdık)
  -Ücretsiz muayene
  -Üniversitelere ek fon
  -Her şehre üniversite
  -Her şehre hava limanı (10 şehir kaldı)
  -PKK'nın silah bırakması
  -Tam donanımlı onlarca kompleks
  1 -12 ... kalem0101
 • internetsiz okul

  1.
  ak parti iktidarı döneminde kalmamış olan okullardır. edirne'den karsa, artvin'den mersin'e her okulda internet var çok şükür. biz buna hizmet aşkı diyoruz.
  ... kalem0101
 • duble yollarla ördük ana yurdu dört baştan

  1.
  birkaç yüz km lik demiryolu ile övünenlere ithafen. adamlar yurdun her tarafına, dağ tepe demeden, zor demeden, masraflı demeden yollar açtılar. memleketin birbirine en uzak 2 noktasının aslında o kadar da uzak olmadığını kanıtladı. siz hala, demir ağlarla öre durun güya ana yurdu!

  vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.
  1 -1 ... kalem0101
 • superonline fiber vs ttnet fiber

  1.
  superonline'ın altyapı ve hizmet bakımından ttnet'in eline vereceği versustur.
  1 -1 ... kalem0101
 • shuffle modda sagopa dan sonra pink floyd çalması

  1.
  insanı bir anda farklı duygulara iteleyebilir efendim.
  -1 ... kalem0101
 • gavur samsun

  1.
  bilen bilir samsun 1922'lerde kurulup 2 yıl hayatta kapan pontus cumhuriyeti'nin başkenti idi. o zamanlarda rum'ların yaşadığı bölgeye yerel halk arasında verilen ad. gavur samsun veya kara samsun denirdi halk arasında.
  2 -1 ... kalem0101
 • eğitimde fırsat eşitliği

  1.
  insan hakları evrensel bildirgesi; her bireyin eğitim görme hakkı vardır diyor. eski türkiye'de güya vardı. meslek liselilere uygulanan kat sayı farkı, imam-hatip mezunlarına uygulanan insanlık dışı uygulamalar hatırımızda elbette.

  ülkenin her alanına yetişebilme gayretinde olan ak parti, eğitimde fırsat eşitliğini getirdi. katsayı saçmalığını ortadan kaldırdı. zamanında ikna odaları kuranlara tarihin kirli sayfalarına gömdü.

  ülkemiz ak parti iktidarı ile muasır medeniyetler seviyesine ulaşmakta gün be gün sağlam adımlarla ilerliyor.
  -1 ... kalem0101
 • müziksiz kafe

  1.
  yeni bir trenddir efen kendileri. müyap ve mesam'ın telif baskılarından bıkmış olabilirler veya müziğin artık her şeye eşlik etmesi gerektiğini düşüncesine şiddetle karşı kişiler tarafından yapılmış olabilir. son derece desteklediğim bir trenddir kendileri.

  http://www.muziksizmekanlar.com/
  kendilerini şöyle tanımlıyorlar:

  "Müziksiz Kafe, içinde herhangi bir müzik çalmayan kafedir. Televizyonu bulunmaz, içinde çok hafif bir fon müziği bile çalınmaz, hoparlörü bile yoktur bu kafelerin. Bu kafelere insanlar konuşmak, kahve içmek, okumak ya da sadece vakit geçirmek için giderler, tıpkı müzikli kafelere giden insanların da yaptığı gibi. Ama müzik çalmayan kafelerin farkı, arka planda size sürekli dinleyecek bir şeylerin dayatılmamasıdır.

  Avrupa'da birçok ünlü ve turistik kafede müzik çalınmamasına karşın, istanbul gibi bir dünya kentinde, içinde hiç müzik çalınmayan bir kafe bulabilmek neredeyse imkansıza yakın. istanbul'da içeride oturan hiçbir müşteri olmadığı halde o çok değerli kurumsal kimliklerini sebep göstererek müziği veya televizyondan gelen sesleri kapatmayan garip kafeler varken, örneğin Viyana'daki en turistik ve ünlü kafelerden Hawelka, içinde hiç müzik sesi olmamasıyla bilinir.

  istanbul gibi her tür insana hitap etmek gibi bir iddası olan bir kentte, bu konuda duyarlı restoran ve kafeleri, hiçbir müziği dinlemek zorunda kalmadan rahatça ve sakince oturmak isteyen müşterilerine müziksiz mekanlar sağlamaya başlamaya davet ediyoruz."
  1 ... kalem0101
 • gideon sundback

  1.
  fermuarı bulan amerikalı amcamız.
  2 ... kalem0101
 • hitler in zaman tüneli hakkındaki yorumu

  1.
  hitler'in zaman tüneli hakkında yaptığı yorum. kısaca baya dertliymiş adam:

  http://www.tividyo.com/vi...er-facebook-zaman-tuneli/
  -1 ... kalem0101
 • angrykürds

  ?.
  (bkz: angrykürts)
  1 -1 ... kalem0101
 • angrykurds

  ?.
  (bkz: angrykürts)
  -1 ... kalem0101
 • secure drive

  1.
  istanbul, Ankara, izmir, Antalya, Bodrum ya da Dalaman Havaalanları için transfer hizmeti veren, taksiye göre çok ucuz ve güvenli. zamanında sizi evinizden, alıp zamanında uçağa yetiştiren, taksiye göre çok ucuz hizmet veren bi şirket.
  (bkz: murat şahin)
  http://www.securedrive.com.tr/
  -1 ... kalem0101
 • melek pulatkonak

  ?.
  microsoft türkiye dpe bölümü yönetisici.

  http://turkishwin.com adlı dünyadaki türk kadınlarını birleştiren bi network sitesi kurmuş.

  twitter adresi:
  https://twitter.com/orientalist

  daha fazla bilgi:
  Avusturya Kız Lisesi'nden mezun olduktan sonra London School of Economics & Political Science'da iktisat okudu; Columbia Business School'dan MBA derecesini aldı. Okuldan sonra ilk olarak New York Borsası'nda araştırmacı olarak işe başladı. 1999-2000 senesinde iMKB Başkanı Osman Birsen'in danışmanlığını yaptı. Bir süre sonra finansı bırakmaya karar verdi ve 7 sene önce Hakia adındaki anlam merkezli arama motorunda genel müdür yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Ayrıca Girls in Tech NY ve ER Accelerator'ın danışmanlığını yapıyor. kaynağım

  melek pulatkonak
  ... kalem0101
 • koray karataş

  ?.
  akakce.com yetkilisi girişimci kişi.
  ... kalem0101
 • didem altop

  1.
  girişimcilere melek yatırım yapan uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan endeavor türkiye'nin genel sekreteri olan başarılı bayan.
  ... kalem0101
 • yeni şeyler getiriyorum